شکایات
قوانین
و
مقررات
انتقادات
و
پیشنهادات

درباره ما

شرکت شبکیه اصفهان دارنده اولین مجوز ICP تأمین و عرضه پهنای باند اینترنتی به شماره 83/0018 در استان اصفهان و پروانه ISDP(توزیع اینترنت به شماره 105-13-12 صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و ارائه دهنده خدمات ADSL اینترنت پرسرعت و مجوزهای لازم جهت برقراری ارتباطات از طریق Wireless بی سیم و مجوز ISP با شماره اینترنت هوشمند 9726060 می باشد


شماره تماس دفتر مرکزی : 36204520
تلفن واحد فروش: 36247137

تشكل جمعي از اساتيد دانشگاه ، مديران ، مدير عامل شركت Cyber Route هلند با پشتوانه تخصصي و علمي آن شركت و تجربه گرانبهاي شركت شبكيه شريف تهران، مجموعه امكاناتي بود كه در سال 1379 هم داستان شدند تا در سال 1380 نهال شركت شبكيه اصفهان به بار نشيند.


اولین ICP استان اصفهان :
به منظور ايجاد بستر لازم براي فعاليتهاي اينترنتي در استان، شركت شبكيه اصفهان بعنوان اولين اقدام، با استفاده از پيشـرفته ترين تجهيـزات مـدرن جهـان و نيروهاي متخصص آموزش ديده به ايجاد يك ايستگاه زميني و نصب ديش متقارن ( Send & Receive ) مبادرت ورزيد. اين شركت داراي اولين مجوز ICP در استان اصفهان است و از ابتدا تا سال 1386 به عنوان تنها شركتي بوده كه به صورت واحد و بدون تركيب شدن و اجماع قوا با ديگر شركتها توانسته است اين مجوز را در اختيار داشته باشد.
ارائه پهناي باند عالي بصورت اختصاصي ( Dedicated )، استفاده از پيشرفته ترين ماهواره هاي ارسال شده به فضا، پشتيباني فني 24 ساعته، تضمين عدم قطعي و استفاده از دو روش DSL و سيستم Wireless براي انتقال پهناي باند و دارا بودن از دو پهناي باند از طريق فيبر نوري و ديش Send & Receiveمجموعه عللي بود كه استقبال بي نظير مراكز مختلف را از پهناي باند شبكيه باعث گرديد.
شركت شبكيه اصفهان در طول مدت فعاليت خود افتخار همكاري با مراكز متعددي را داشته است و نسبت به تأمين پهناي باند اينترنت این مراكز اقدام نموده كه اسامي برخي از آنها به شرح زير می باشد:
دانشگاه صنعتي اصفهان- كارخانه فولاد مباركه - كارخانه ذوب آهن اصفهان - كارخانه پلي اكريل ايران - دانشگاه پيام نور- جهاد دانشگاه صنعتي اصفهان - سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان - سازمان آب منطقه اي اصفهان - شركت برق منطقه اي اصفهان - كتابخانه شهرداري اصفهان - ساختمان فروش ذوب آهن - گروه صنعتی گیتی پسند - موسسه آموزشی صدر - شرکت سروش سپاهان ( سیتکو )-شرکت سپاهان باطری - شرکت پوسکو


ارائه نظریه E1 :
از افتخارات اين شركت براي راه اندازي ISP ارائه نظريه E1 است كه براي اولين بار در شهرستانهاي ايران ارائه گرديد و به دنبال آن خطوط متعدد تلفن E1 بر روي فيبر نوري تنها به شماره 9718211 با تجهيزاتي مدرن پهناي باند گسترده و مطمئن باعث گرديده كاربرهاي عزيز بتوانند از اينترنت پرسرعت با توان Down load عالي و عدم اشغـالـي يا قطعـي به تـلاش در شبكـه جهـانـي اينتـرنت بپـردازنـد. ره آورد ايـن كيفيت ارائـه خـدمـات بـه تمام نقاط شهر اصفهان در مـدت فعـاليت خـود بـوده كه تـوليـد نـزديك بـه--/000/000/2ساعت اينترنت از جمله فعاليتهاي آن است .


ISDP شبکیه :

با ورود سازمان تنظیم مقررات رادیویی به عرصه نظارت و قانون گذاری کشور در مورد اینترنت و اعلام شرایط مجوز ISDP شرکت شبکیه این بار نیز شرایط لازم برای گرفتن مجوز را فراهم نمود و این مجوز نیز در تاریخ 4/3/1387  اخذ گردید.
نگاه تخصصی شرکت در ارائه پهنای باند عامل اصلی در جهت پیدا نمودن راهکارها و تجهیزات مدرن تر در بهینه نمودن کیفیت خدمات بوده است.

اتصال سایت اصلی به شبکه فیبر نوری شرکت مخابرات، دریافت پهنای باند مخابراتی روی بستر فیبر، تغییر فرکانس تجهیزات انتقال از 2.4 به 5.8 ، برقراری ارتباط به روش P.T.P ، راه اندازی شبکه اینترانت، تحویل پهنای باند اختصاصی (Dedicated) ، ایجاد ابر اینترنتی در استان با استفاده از نصب تجهیزات جدید Wireless روی ارتفاعات و تامین تجهیزات Back up مجموعه عواملی بودند که باعث بالا رفتن کیفیت و توسعه سطح خدمات ارائه شد ه گردید.
نصب و راه اندازي تجهيزات بی سیم (wireless) در چندین نقطه از استان توسط شرکت كاملاً انحصاري بوده كه با استفاده از مجوزهاي مربوطه بخش وسيعي زير پوشش ابر اينترنتي شركت شبكيه قرار گرفته است که از آن جمله می توان به ایستگاه ارتفاعات كوه پنجه و چند شهرک صنعتی اشاره کرد.
ارائه سرویس به بیش از 20 شهرازشهرهای استان نیز پس از اخذ این مجوز از افتخارات شرکت شبکیه اصفهان می باشد.


واحد فني شركت شبكيه :

اجراي بزرگترين شبكه Wireless در سطح استان اصفهان، ايجاد یکی از بزرگترين ISP های شهر اصفهان و ارائه خدمات فني به دهها مركز دولتي و خصوصي در سطح شهر اصفهان نمونه هايي موفق از پياده سازي پروژه هاي نرم افزاري و سخت افزاري توسط اين شركت مي باشد.


در زیر به قسمتی از توانایی های واحد فنی شرکت شبکیه اشاره شده است :
-1
طـراحي و پياده سازي و نگهـداري شبكـه هاي كامپيوتـري (WAN , LAN و اينتـرانت و اينتـرنت) نصـب آنتــن (Send & Receive) شبكه هاي Wireless و ....
-2
تحليل، طراحي و پياده سازي پروژه هاي نرم افزاري
-3
به روزرساني سيستم هاي نرم افزاري قديمي بدون از دست دادن داده ها
-4
ارائه مشاوره در زمينه ايجاد محيطهاي يكپارچه IT
-5
طراحي و پياده سازي سيستمهاي امنيتي براي مدلهاي مختلف شبكه
-6
تحليل، طراحي و پياده سازي پايگاههاي اطلاع رساني بر روي اينترنت.


بعضی از پروژه هاي اجراء شده :

-1 پروژه دوربین های مداربسته کارخانه های توان باطری و سپاهان باطری
-2
پروژه کابلکشی ، حفاری و مفصل بندی مرکز حاجی آباد
-3
پروژه تجهيز، نصب و راه اندازي ISP، ايجاد شبكه، Web design،LAN و Wan براي مراكز متعدد.
-4
پروژه نصب و راه اندازی ISP و Firewall منطقه 2 عملیات انتقال گاز استان اصفهان.
-5
پروژه راه اندازی اینترنت پرسرعت شهرک صنعتی سه راهی مبارکه.
-6
پروژه تأمین سخت افزار و تجهیزات اداره پست استان اصفهان